top of page

 

 

 

VÁNOČNÍ FOCENÍ V OKNĚ( POUZE PRO DĚTI SAMOTNÉ)

Protože je o okno stále obrovskej zájem, držím vlnu a jedná se tedy o stejnou scénu jako roky předešlé. To jen info pro ty, kteří už takto fotky mají:)

Když budu v listopadu fotky dobře stíhat dokončovat, ráda přidám další termíny, zatím jich ale je 27.

 

Cena focení 1800 Kč: 5 fotografií v dig. podobě předaných v online galerii

 

- každou z fotografií obdržíte v barvě + černobílé, bez sněhu a obě verze se sněhem jako je v ukázkách zde nahoře

 

- Platbu za focení přijímám hned po jeho skončení a chtěla byc moc poprosit pokud možno, aby jste měli částku přesně

 

- fotografie hotové nejpozději do 11.12. 2022 ( prosím po focení bez dotazů, kdy fotky budou, ozvu se sama, na případné dotazy tohoto typu nereaguji)

- Výsledný výběr fotografií je na mém uvážení, tak jako každý rok- zhotovené fotky nelze měnit :)

- Je nutné dodržet přesně objednaný čas focení, aby každé dítě mělo dostatek času a nemuseli jsme na něj spěchat, to potom výsledek ovlivní :)  zároveň prosím nejezděte moc dopředu, max. 5 minut před focením, děti mi pak po sobě koukají a lidé před vámi jsou nervózní, že už musejí spěchat:)

- Focení je určené pro děti od cca 9 měsíců(kvůli bezpečnosti je nutné aby děti seděli sami!) do 8 let věku maximálně. Děti se do okna vlezou dvě, více dětí tam není možno dohromady fotit. Okno je malinké:)

 

- Prosím při objednávání mi pište své celé jméno, tel. číslo. Počet a věk dětí.

 

 

 

OBLEČENÍ:

 

 

 

Miluju všechno co se týká Josefa Ladu a tak se snažím i své fotky sladit a ladit a tak prosím čtěte:

Jednoduchost. Nevymýšlejte složité kombinace, přeplácané šaty, žádné velké účesy a culíčky a sponečky slečnám..  apod. Platí že míň je víc a já razím přirozenost:)

Nezapomínejte doladit ani boty dětem a nechejte doma puntíky proužky, vzory typu mickey mouse, sportovní oblečení adidas a tak.. nebo santovské čepice. Snažte se volit věci jednobarevné. Ideální barvy jsou bílá, hnědá, šedá, béžová, tmavě červená, lesní zelená, tmavě modrá či starorůžová( výraznou růžovou či modrou je také  lepší schovat třeba na léto :) ), nemusíte se ale bát ani kombinace černé barvy, dokáže vypadat elegantně a né smutně.. Hodí se krajkové šaty u holčiček, kárované košile v červené či zelené tmavé barvě, nebo svetry.  Čepice a beranice jsou vítány s otevřenou náručí, stejně tak kožíšky :)

U kalhot jsou pro kluky ideální volbou rifle bez potisků, hnědé či šedé kalhoty + kšandy, holčičky také můžou mít. U šatů samozřejmě punčochy,ale opět jednobarevné a ideálně v bílých a podobných světlých barvách.

Často mi píšete že nemáte takové kabáty jako jsou na fotkách.. tak já vám ted' povím, že ani jeden z těch kabátů nestojí tisíce .. stojí pár korun a když budete hledat, najdete je v sekáčích za pár kaček, at' už u nás v okolí, nebo na internetu, aneb ideální místa, kde se děti na focení dají dokonale "voháknout". Já můžu pár kabátů zapůjčit,ale nemám velikosti na všechny děti a hlavně- nerada fotím moc dětí ve stejném oblečení.

Vůbec se nemusíte bát mi například poslat kombinaci, kterou by jste dětem rádi oblékli na focení, do zprávy. Spolu to pořešíme, jestli se to hodí, případně sebou vzít dvě nebo tří kombinace, z kterých na místě v den focení vybereme tu nejvhodnější. :)

Pokud se toho co píšu budete držet, věřte, že spolu vykouzlíme super výsledek. Oblečení v tomto případě výsledné fotky hodně ovlivní. .. A pak taky nálada dětí :))

Děkuju za pozornost a těším se!

Pavlína

bottom of page