top of page
POUKAZ20ZELENÁ.jpg
POUKAZ10BÍLÁ.jpg
POUKAZ10.jpg

DÁRKOVÉ POUKAZY NA FOCENÍ

Je možné zakoupit dárkové poukazy, ceny jsou totožné s uvedeným ceníkem. Stačí si vybrat v jaké hodnotě poukaz chcete darovat a kontaktovat mě, bud' to přes email, nebo facebooku( poukaz nelze zakoupit na focení v horách a newborn). Já vám poukaz zašlu v elektronické verzi ke stažení, můžete si ho tedy kdekoliv vytisknout a nikam pro něj zamnou nejezdíte :) Platba proběhne na účet. Zapíšu si jméno obdarovaného a po předání mě obdarovaná osoba může bez problému kontaktovat- budu o ní vědět :)

 

DŮLEŽITÉ INFO CO SE TÝKÁ FOCENÍ NA ZAKOUPENÝ POUKAZ:

- Poukaz není přenosný. Tzn. že ho nelze předat někomu dalšímu

- Platnost poukazu je 10 měsíců od focení a objednání je třeba provést nejméně 1-2 měsíce před focením. Tzn. že se nelze objednat na focení před koncem platnosti poukazu. Pokud máte poukaz  předaný 24.12. 2019, samotné focení musí proběhnout nejpozději 24.10.- objednání tedy odhadem v rozmezí od srpna do září, vše dle aktuální vytíženosti. O tom všem informuji na facebookové stránce, uvedené na poukázce a tak je ideální tam aktuální informace sledovat.

- V případě že focení neproběhne během 10 měsíců od předání, poukaz bez nároku na náhradu propadá( samozřejmě pokud vám např. děti v den focení onemocní, lze focení přesunout)

- OBJEDNÁVEJTE SE PROSÍM POUZE PÍSEMNĚ. Nenosím u sebe diář a často jsem někde v horách, fotím, prostě pořád někde běhám a tak na zprávy nejčastěji odepisuju v noci.

- Veškeré informace potom obdarovaný najde na této webové stránce, at' už se to týká oblečení, nebo toho, co poukaz obsahuje a jaké jsou podmínky a doba dodání. Je fajn si i veškeré tyto informace přečíst, at' jste na focení připravení a nevznikne nějaké nedorozumění :)

Budu se těšit na další fajn setkání u focení a nezapomeňte obdarovaným tyto informace předat :)

Pavlína

bottom of page