top of page
POUKAZ20ZELENÁ.jpg
POUKAZ10BÍLÁ.jpg
POUKAZ10.jpg

DÁRKOVÉ POUKAZY NA FOCENÍ

Je možné zakoupit dárkové poukazy, ceny jsou totožné s uvedeným ceníkem. Stačí si vybrat v jaké hodnotě poukaz chcete darovat a kontaktovat mě, bud' to přes email, nebo facebooku( poukaz nelze zakoupit na focení v horách a newborn). Já vám poukaz zašlu v elektronické verzi ke stažení, můžete si ho tedy kdekoliv vytisknout a nikam pro něj zamnou nejezdíte :) Platba proběhne na účet. Zapíšu si jméno obdarovaného a po předání mě obdarovaná osoba může bez problému kontaktovat- budu o ní vědět :)

 

DŮLEŽITÉ INFO CO SE TÝKÁ FOCENÍ NA ZAKOUPENÝ POUKAZ:

- Poukaz není přenosný. Tzn. že ho nelze předat někomu dalšímu

- Platnost poukazů darovaných na vánoce 2023, je na focení probíhající nejdříve od 8.4. 2024, nejpozději do 31.10. 2024

- Focení a objednání je ale třeba provést nejméně 1,5-2,5 měsíce před focením, písemně, přes tento web, můžete mi ale také napsat na email, nebo facebookovou stránku( Fotografka Pavlína Boráková)

-Focení probíhá ve dnech od pondělí do pátku

-Fotíme v exteriéru, ateliér nemám:)

-Termíny jsou většinou na 2 měsíce dopředu obsazené, proto není v mých časových možnostech rezervovat vám termín focení na poslední chvíli. Potom se tato možnost nabízí jen v případě, když někdo své objednané focení zruší, proto je třeba neobjednávat se na poslední chvíli. O tom všem ale informuji průběžně na facebookové stránce, uvedené na poukázce a tak je ideální tam aktuální informace sledovat, nebo mi napsat zprávu, ale včas.:)

- V případě že focení neproběhne během uvedené doby, poukaz bez nároku na náhradu propadá( samozřejmě pokud vám např. děti v den focení onemocní, lze focení přesunout na nejbližší dostupný termín)

 

- OBJEDNÁVEJTE SE PROSÍM POUZE PÍSEMNĚ. Nenosím u sebe diář a často jsem někde v horách, fotím, prostě pořád někde běhám a když vám píšu termín, chci si být 100% jistá, že bude pasovat jak mě, tak vám.

- Veškeré informace potom obdarovaný najde na této webové stránce, at' už se to týká oblečení, nebo toho, co poukaz obsahuje a jaké jsou podmínky a doba dodání. Je fajn si i veškeré tyto informace přečíst, at' jste na focení připravení a nevznikne nějaké nedorozumění :)

Budu se těšit na další fajn setkání u focení a nezapomeňte obdarovaným tyto informace předat :)

Pavlína

bottom of page