top of page
DSC_9695.jpg

Obchodní podmínky a informace

Objednáním se automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumnění s nimi !!!

Je na místě se předem podívat na mou práci a udělat si tak představu o mém stylu focení. Pozdější reklamace ohledně mého stylu nebudou příjmuty

 

Dodání fotografií

Doba dodání fotografií je uvedená u každého balíčku v ceníku. Vyhrazuji si právo dobu dodání z důvodu nemoci, velkého množství zakázek či dovolené prodloužit. O těchto změnách však v případě, že tato situace nastane,  informuju na facebookové stránce, příp. pokud je to pro mě časově reálné, píšu zprávu přímo každému zvlášt' o prodloužení dodací doby fotek.

Zveřejnění fotografií 

Vyhrazuji si právo fotografie zveřejnit ve svém portfolu či na webových stránkách. V případě, že si nepřejete fotografie zveřejňovat, informujte mě o tom prosím v průběhu focení, nejpozději při jeho skončení. 

 

Co může být předmětem reklamace?

Reklamovat je možné počet fotografií, který není shodný s uvedeným počtem v ceníku.  Můžu něco přehlédnout, v tomto případě mě prosím informujte. :)

Fotografie je odrazem toho, jak svět vidím a cítím barvy. Každá fotka nemusí být ani dokonale ostrá, jsem zastáncem vhodně a zajímavě zachycenému momentu než perfektně ostrého snímku. Předpokladem je, že v případě zájmu jste viděli mé portfolio a tak jste seznámení s tím, jaké prostředí, barvy, typ oblékání na fotkách používám. To stejné platí pro styl úprav fotografií. Pokud by jste měli speciální přání, ráda si ho vyslechnu.

Nelze reklamovat úpravu nebo to, že jsem něco automaticky neodretušovala, pokud víte, že máte nějaké znaménko apod., co by jste na fotografii nechtěli, je třeba mě informovat při zaslání zprávy s výběrem fotografií. Stejně tak nelze reklamovat kompozici fotografií apod. Při focení vždy ukazuji náhledy a v tu chvíli je ještě možné cokoliv říct, stačí se domluvit ve chvíli, kdy fotíme. :)

Vlastní vzhled a jeho nespokojenost s ním není v žádném případě důvodem k reklamaci fotografií

 

Kdy se dostavit na focení a jak dlouho trvá ?

Na focení úplně postačí dostavit se 5-10 minut před focením

Doba fotografování se liší dle typu focení. Jen vyjímečně však bývá delší jak 1,5 hod( Vyjímku tvoří focení newborn, to může trvat až 5 hodin)

 

Co když nepříjdu, onemocním nebo mám nějaký jiný problém?

To že onemocníte nebo máte nějaké problémy, se může stát každému, všichni jsme jen lidé. Snažte se mě ale prosím informovat včas, abych mohla případně termín nabídnout někomu jinému.

Stejně tak se s vámi snažím jednat já. Pokud příjde nějaký problém nebo náhle onemocním, informuji vás včas o tom, že jsem nucena focení přesunout na jiný,nejbližší volný termín.

V případě neočekáváné situace je možné focení přesunout samozřejmě na jiný termín

Při focení neručím za spolupráci všech členů fotografování a nepodaří-li se v určeném časovém rozpětí nafotit dostatečný počet kvalitních fotek, nemůže to být přičítáno na vrub fotografa a zaslání více fotografií k náhledům nelze žádným způsobem vymáhat ani odvozovat od délky a náročnosti focení.

U svatebních fotografií konečný výběr odevzdávaných fotografií zákazníkovi je zcela na mém výlučném uvážení, vždy je ovšem dodržen a zaručen garantovaný počet v rámci zvoleného balíčku. Výběr fotografií je projevem autorského přístupu a mého fotografického stylu. ( To stejné platí pro stužkovací plesy)

 

 

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

bottom of page