top of page

CENÍK PORTRÉTNÍHO A BOUDOIR FOCENÍ

čtěte prosím rozdíly a ceny obou variant balíčků a jejich obsahu

základní balíček varianta 1 : 4100 Kč / 20 fotografií

základní balíček varianta 1 U VODOPÁDŮ: 4500 Kč/ 20 fotografií

částka je splatná ihned po focení

 

Balíček nelze kombinovat s balíčkem druhým, každý z nich má jiné podmínky výběru fotografií !

 

Balíček obsahuje:

- 20 Ks MNOU VYBRANÝCH FOTOGRAFIÍ v digitální podobě( tzn. nezasílám náhledy). Zaslané hotové přes internetové úložiště, kde je budete mít kdykoliv k dispozici ke stažení.

- Každou z fotografii budete mít ve dvou barevných provedeních: Barevná-Černobílá

- Výběr fotografií je výlučně na mém rozhodnutí. V tomto balíčku mi dáváte svoji důvěru a tak po zaslání není možné fotky měnit jako v balíčku následujícím, kde dostáváte k výběru náhledy. Jedná se o hotovou práci.:)

- Doba vyhotovení fotografií je 4-5 týdnů od focení( respektujte prosím tuto dobu, ozvu se každému sama jak jsou fotky hotové)

Neupravené fotografie a RAW z focení neposkytuji proto je po mě nežádejte

Info k balíčku:

Protože se často stávalo, že jste po mě žádali, abych vybrala fotografie sama a v opačném případě ti, kteří si fotky vybírali, si je vybírali i několik měsíců, rozhodla jsem se pro vás připravit tento balíček, který ušetří čas mě i vám. Díky tomu, že pro vás chystám náhledy a taky tomu, že si fotky potom dlouhou dobu vybíráte, se doba dodání prodlužuje. U vánočních focení jsem si dva roky po sobě ověřovala, že i můj výběr se vám líbí a tak jsem se rozhodla zařadit balíček i do běžného focení a v posledních měsících se to velmi osvědčilo. :)

Navíc to celkově i s tím, že fotky vyberu sama,  nejvíc vypovídá o mé práci

základní balíček varianta 2 : 3100 Kč / 10 fotografií

základní balíček varianta 2 U VODOPÁDŮ: 3500 Kč/ 10 fotografií

částka je splatná ihned po focení

Balíček nelze kombinovat s balíčkem prvním, každý z nich má jiné podmínky výběru fotografií !

 

Balíček obsahuje:

- 10 Ks Vámi vybraných fotografií v digitální podobě (+1 dle mého výběru, kterou zašlu zároveň s náhledy na výběr). Zaslané hotové přes internetové úložiště, kde je budete mít kdykoliv k dispozici ke stažení.

- Každou z fotografii budete mít ve dvou barevných provedeních: Barevná-Černobílá

- Odkaz s výběrem fotografií vám zašlu nejpozději do 8-10 dnů od focení v uzamčeném albu, zároveň s informacemi, jak fotografie vybrat a odeslat na dokončení

-Výběr fotografií je možné měnit pouze do chvíle, než na fotkách začnu pracovat. Po vyhotovení fotografií nelze vybrané fotky měnit a odebírat, jedná se o hotovou práci

- V případě, že se vám líbí více fotografií, po výběru je možno si nad rámec balíčků doplatit. Doplatek proběhne převodem na účet, jak vám budu zasílat hotové fotografie

- Příplatek za každou další upravenou fotografii nad rámec balíčku je 200 Kč. Tzn. 10 + každá další fotografie

-  Pokud mi nezašlete váš výběr fotografií ke zhotovení do 2 týdnů od zaslání náhledů, vyhrazuji si právo fotky vybrat sama a dokončit je, pokud se zrovna dostanu k jejich zpracování.

- Doba vyhotovení fotografií je 4-5 týdnů od focení ( respektujte prosím tuto dobu, ozvu se každému sama jak jsou fotky hotové)

Neupravené fotografie a RAW z focení neposkytuji proto je po mě nežádejte

!!!Neupravené fotografie (tzn. fotografie zaslané pro Váš výběr s vodoznakem přes celé fotky nejsou určené pro zveřejňování na webu, facebooku apod., respektujte prosím tuto věc) !!!

- Náhledy pro výběr nejsou výsledkem zaplacené služby, ale pouze materiálem sloužícím k dalšímu zpracování a vztahuje se na ně autorský zákon 121/2000 Sb.

Pokud budete mít zájem o mé fotky, budu moc ráda, když se mi ozvete. Nezapomeňte ale před objednáním kouknout také do informací, na obchodní podmínky a co sebou na focení :)

 

DSC_5408.jpg
DSC_3571.jpg
bottom of page