top of page

NEWBORN CENÍK

Focení je možné uskutečnit v letních měsících v přírodě( exteriéru), kde fotím nejraději, ale rozhodně je potřeba brát jako "základnu" pro focení s miminkem vnitřní prostředí, protože zrovna v náš domluvený den nemusí být ideální podmínky na focení venku. Snažím se do fotek s miminkem zakomponovat co nejvíc přírody. Fotka potom získává přirozenější, veselejší a jemnější dojem. Fotím pouze u vás doma, v pohodlí domova. Je třeba mi dát vědět už v průběhu těhotenství, že o focení budete mít zájem. Tento typ focení probíhá vždy maximálně do 3 týdnů od narození miminka, proto je důležité, dát mi hned z porodnice o narození vědět( připsat mi k informaci o narození miminka také jeho váhu, to je pro mě důležité info). Je třeba také vědět to, že v případě focení u vás doma je potřeba mít byt či dům, kde je na focení dostatek přirozeného světla, protože pracuju pouze s přirozeným světlem. Nepoužívám žádné blesky apod.

Ráda k vám domů přijedu a hromadu rekvizit a oblečení pro miminko sebou vezmu.:)

_________________________________________________________________________________________________

Focení probíhá pouze ve všední dny, v ranních a dopoledních hodinách, protože může trbat 4-5 hodin.

základní balíček: 4100 Kč (+ doprava 9 kč/ km v případě cesty k vám domů)

částka je splatná ihned po focení

Pokud máte o mé fotky zájem, budu moc ráda, když se mi ozvete. Nezapomeňte ale před objednáním kouknout také do následujících informací a na obchodní podmínky :)

________________________________________________________________________________________

Balíček obsahuje:

- 12 Ks Vámi vybraných fotografií v digitální podobě (+1 dle mého výběru, kterou zašlu zároveň s náhledy na výběr). Zaslané hotové přes internetové úložiště, kde je budete mít kdykoliv k dispozici ke stažení.

- Každou z fotografii budete mít ve dvou barevných provedeních: Barevná-Černobílá

- Odkaz s výběrem fotografií vám zašlu nejpozději do 8-10 dnů od focení v uzamčeném albu, zároveň s informacemi, jak fotografie vybrat a odeslat na dokončení

-Výběr fotografií je možné měnit pouze do chvíle, než na fotkách začnu pracovat. Po vyhotovení fotografií nelze vybrané fotky měnit a odebírat, jedná se o hotovou práci

- V případě, že se vám líbí více fotografií, po výběru je možno si nad rámec balíčků doplatit. Doplatek proběhne převodem na účet, jak vám budu zasílat hotové fotografie

- Příplatek za každou další upravenou fotografii nad rámec balíčku je 200 Kč

-  Pokud mi nezašlete váš výběr fotografií ke zhotovení do 2 týdnů od zaslání náhledů, vyhrazuji si právo fotky vybrat sama a dokončit je, pokud se zrovna dostanu k jejich zpracování.

- Doba vyhotovení fotografií je 4-5 týdnů od focení ( respektujte prosím tuto dobu, ozvu se každému sama jak jsou fotky hotové)

 

Neupravené fotografie a RAW z focení neposkytuji proto je po mě nežádejte

 

!!!Neupravené fotografie (tzn. fotografie zaslané pro Váš výběr s vodoznakem přes celé fotky nejsou určené pro zveřejňování na webu, facebooku apod., respektujte prosím tuto věc) !!!

- Náhledy pro výběr nejsou výsledkem zaplacené služby, ale pouze materiálem sloužícím k dalšímu zpracování a vztahuje se na ně autorský zákon 121/2000 Sb.

Clipboard-1.jpg
DSC_6222-1.jpg
bottom of page