NEWBORN CENÍK

Focení je možné uskutečnit v letních měsících v přírodě( exteriéru), kde fotím nejraději. Snažím se do fotek s miminkem zakomponovat co nejvíc přírody. Fotka potom získává přirozenější, veselejší a jemnější dojem. V měsících, kdy se newborn venku fotit nedá, fotím u vás, v pohodlí domova, či v ateliéru. Je třeba mi dát vědět už v průběhu těhotenství, že o focení budete mít zájem. Tento typ focení probíhá vždy maximálně do 3 týdnů od narození miminka, proto je důležité, dát mi hned z porodnice o narození vědět( připsat mi k informaci o narození miminka také jeho váhu, to je pro mě důležité info). Je třeba také vědět to, že v případě focení u vás doma je potřeba mít byt či dům, kde je na focení dostatek přirozeného světla, protože pracuju pouze s ním. Nepoužívám žádné blesky apod.

Ráda k vám domů přijedu a i nějaké rekvizity sebou vezmu. Pouze výběr rekvizit a oblečení na focení, se v případě, že jedu k vám domů značně omezí, protože celý ateliér bohužel nepřevezu. :)

_________________________________________________________________________________________________

Focení probíhá pouze ve všední dny, zejména v ranních a dopoledních hodinách.

základní balíček: 2800 Kč (+ doprava 7 kč/ km v případě cesty k vám domů)

částka je splatná ihned po focení

Pokud máte o mé fotky zájem, budu moc ráda, když se mi ozvete. Nezapomeňte ale před objednáním kouknout také do následujících informací a na obchodní podmínky :)

________________________________________________________________________________________

Balíček obsahuje:

- 10 Ks Vámi vybraných fotografií v digitální podobě (+1 dle mého výběru). Zaslané přes internetové úložiště.

- Každou z fotografii budete mít ve dvou barevných provedeních: Barva-Černobílá

- Výběr vám zašlu nejpozději do 15 dnů od focení v uzamčeném albu na internetu

-  Pokud mi nezašlete váš výběr fotografií ke zhotovení do 2 týdnů od zaslání náhledů, vyhrazuji si právo fotky vybrat sama a dokončit je.

- V případě, že se vám líbí více fotografií, po výběru je možno si nad rámec balíčků doplatit a doplatek proběhne převodem na účet, jak vám budu zasílat hotové fotografie

- Příplatek za každou další upravenou fotografii nad rámec balíčku je 200 Kč

-Výběr fotografií je možné měnit pouze do chvíle, než na fotkách začnu pracovat. Po vyhotovení fotografií nelze vybrané fotky měnit a odebírat, jedná se o hotovou práci

- Doba vyhotovení fotografií je 4-6 týdnů ( respektujte prosím tuto dobu, ozvu se každému sama jak jsou fotky hotové)

Neupravené fotografie a RAW z focení neposkytuji proto je po mě nežádejte

!!!Neupravené fotografie (tzn. fotografie zaslané pro Váš výběr s vodoznakem přes celé fotky nejsou určené pro zveřejňování na webu, facebooku apod., respektujte prosím tuto věc) !!!

- Náhledy pro výběr nejsou výsledkem zaplacené služby, ale pouze materiálem sloužícím k dalšímu zpracování a vztahuje se na ně autorský zákon 121/2000 Sb.

Clipboard-1.jpg
DSC_6222-1.jpg