top of page

FOCENÍ NA HORÁCH

základní balíček: 5100 Kč + doprava 9 kč/km

částka je splatná ihned po focení

Protože jsem velký milovník Jeseníků a hor všeobecně, rozhodla jsem se spojit svoji znalost horského prostředí s focením lidí. Prostředí tam nahoře, je pro mě něco speciálního. Něco, co tady v nížinách nenajdeme a pro spoustu lidí(zejména chlapů), je přirozenější vnímat focení jako procházku, než jako povel "ted' se jdeme fotit". :)

Vyberu pro vás to nejhezčí místo, kam společně vyšlápneme( můžeme zvolit ale i místo, které je třeba vaše oblíbené v Jeseníkách) a moc ráda vám věnuju celé odpoledne. Focení nelze domlouvat příliš dopředu, vše je závislé na počasí( + s časem focení na ročním období). Proto domluva probíhá tak, že mi dáte vědět o vašem zájmu o focení a já vám potom dle předpovědi budu psát cca 2-4 dny před focením, že by to v ten a ten den šlo. :) zkrátka tak, aby jsme měli co nejlepší podmínky, které jsou jak při západu slunce, tak i v mlze, protože hory jsou krásné pořád, jen vychytat den, kdy tam nezmrzneme nebo neuletíme :) .

Tento balíček je určený hlavně pro ty, kdo mají rádi pohyb, hory a nevadí jim se kvůli fotkám trochu zapotit, ale hlavně pro lidi, kteří k horám mají nějaký vztah a nebude to pro ně jen "jdeme si pro fotku a v životě už takovej kopec nepůjdu" :)

 


Balíček obsahuje:

 

- 25 Ks MNOU VYBRANÝCH FOTOGRAFIÍ v dig. podobě( tzn. nezasílám náhledy). Zaslané hotové přes internetové úložiště, kde je budete mít kdykoliv k dispozici ke stažení.

- Každou z fotografii budete mít ve dvou barevných provedeních: Barevná-Černobílá

- Výběr fotografií je výlučně na mém rozhodnutí. V tomto balíčku mi dáváte svoji důvěru a tak po zaslání není možné fotky měnit. Jedná se o hotovou práci.:)

- Doba vyhotovení fotografií je 4-5 týdnů od focení( respektujte prosím tuto dobu, ozvu se každému sama jak jsou fotky hotové)

Neupravené fotografie a RAW z focení neposkytuji proto je po mě nežádejte

Pokud vás tento balíček zaujal, budu moc ráda, když se mi ozvete. Nezapomeňte ale před objednáním kouknout také do informací, na obchodní podmínky a co sebou na focení :)

 

 

DSC_9304.jpg
bottom of page